A+ A A-
  • Kategoria: Konkursy
  • Odsłony: 1413

Okręty Podwodne Świata razem z Wydawnictwem Finna zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwie książki Samuela Eliota Morisona pt. NOWA GWINEA i MARIANY.

Konkurs zakończony

Nagrodę wylosowała:

Pani Aleksandra Wilczek z Pniew.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, odpowiedzieć na zamieszczone poniżej pytania konkursowe i podać imię, nazwisko oraz adres e-mail. Wśród tych, którzy odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytania, wylosujemy nagrodę książkową.

Konkurs trwa do 28 lutego 2015 roku.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się listownie lub drogą mailową i zamieścimy o nich informację na naszej stronie.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pytania:

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

* * *

Nowa Gwinea i Mariany

Małe info o książce

Nowa Gwinea i Mariany

Nowy tom wojny na Pacyfiku Morisona. Tym razem opisuje walki o Nową Gwineę i Mariany. Walki o Guam i Saipan przeszły do legendy Marines, a starcie flot, decydujące o losach Marianów było było jednym z najbardziej dramatycznych epizodów w całej wojnie na Pacyfiku.

Samuel Eliot Morison (ur. 9 lipca 1887 w Bostonie, zm. 15 maja 1976 tamże) – amerykański historyk, autor monumentalnej, 15-tomowej History of United States Naval Operations in World War II, odznaczony Medalem Wolności, dwukrotny laureat Nagrody Pulitzera, profesor Harvard University, kontradmirał United States Naval Reserve.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy


Odśwież