A+ A A-
  • Kategoria: Konkursy
  • Odsłony: 1556

Okręty Podwodne Świata razem z Wydawnictwem Rebis zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest najnowsza książka Marka Sołonina pt. CZERWIEC 1941. OSTATECZNA DIAGNOZA.

Konkurs zakończony

Nagrodę wylosował:

Pan Sebastian Karkowski z Poznania.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, odpowiedzieć na zamieszczone poniżej pytania konkursowe i podać imię, nazwisko oraz adres e-mail. Wśród tych, którzy odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytania, wylosujemy nagrodę książkową.

Konkurs trwa do 31 stycznia 2015 roku.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się listownie lub drogą mailową i zamieścimy o nich informację na naszej stronie.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript...

Pytania:

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

* * *

Małe info o książce

CZERWIEC 1941. OSTATECZNA DIAGNOZA

CZERWIEC 1941. OSTATECZNA DIAGNOZA

Ta książka to swego rodzaju uwieńczenie dotychczasowych badań Marka Sołonina i obraz początków Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, mocno różniący się od wciąż utrzymujących się mitów.

Mark Solonin prezentuje swoje najnowsze badania nad przyczynami klęski Armii Czerwonej w 1941 r. Uzupełnia swoje analizy o nowe dane statystyczne, dokładne opracowania ruchów jednostek oraz relacje dowódców i żołnierzy obu walczących armii. Lektura tysięcy stron dokumentów z archiwów rosyjskich pozwoliła na opisanie nieznanych szczegółów pierwszych miesięcy niemiecko-radzieckiego konfliktu i rozwiniecie tez, które przyniosły Sołoninowi rozgłos i uznanie czytelników.

Ta ksiazka to swego rodzaju uwienczenie dotychczasowych badan Marka Solonina i obraz poczatków Wielkiej Wojny Ojczyznianej, mocno rózniacy sie od wciaz utrzymujacych sie mitów.

MARK SOŁONIN
Mark Solonin urodzil sie w 1958 roku w Kujbyszewie. W roku 1975 ukończył tamtejszy Instytut Lotniczy i podjął pracę w tajnym biurze konstrukcyjnym. W okresie pierestrojki zalozyl klub polityczny. Od ponad dwudziestu lat bada historie udziału ZSRR w II wojnie światowej. REBIS wydal jego bestsellery: 22 czerwca 1941, czyli jak zaczela sie Wielka Wojna Ojczyźniana, 23 czerwca. Dzien "M", Na uspionych lotniskach..., 25 czerwca. Glupota czy agresja?, Nic dobrego na wojnie oraz Pranie mózgu.

Pragnę wyrazić Markowi Soloninowi wdzieczność, zdjąć czapkę i pokłonić mu się do ziemi Wiktor Suworow

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy


Odśwież