A+ A A-
  • Kategoria: Konkursy
  • Odsłony: 2167

Okręty Podwodne Świata razem z Wydawnictwem Finna zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwie książki Wolfganga Lütha i Clkausa Kortha pt. U-Booty znów atakują.

Konkurs zakończony.

Nagrodę wylosowali:

Pan Piotr Kawka z Koczarów Starych

i Pan Sławomir Cajske z Margonina

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, odpowiedzieć na zamieszczone poniżej pytania konkursowe i podać imię, nazwisko oraz adres e-mail. Wśród tych, którzy odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytania, wylosujemy dwie osoby, które otrzymają po jednym egzemplarzu książki.

Konkurs trwa do 30 września 2014 roku.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się listownie lub drogą mailową i zamieścimy o nich informację na naszej stronie.

Prosimy o poprawne wpisywanie adresów mailowych!

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Odpowiedzi na pytania można znaleźć na naszej witrynie.

Pytania:

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

* * *

Małe info o książkach

U-Booty znów atakują

U-Booty znów atakują

Wydane w czasie wojny wspomnienia dwóch asów U-bootwaffe to kontrowersyjna książka, nie stroniąca od hitlerowskiej propagandy.

To jednak także skarbnica wiedzy o życiu codziennym na U-boocie pokazująca niemal każdy aspekt służby na okręcie podwodnym.

Książka przełamuje modną dzisiaj tezę, że U-bootwaffe stanowiło państwo w państwie, że dowódcy U-bootów wykonywali po prostu swoją robotę i nie byli zaangażowani w faszyzm. Publikowane wspomnienia obalają ten mit i pokazują, że i tam, jak w każdej dziedzinie życia w hitlerowskich Niemczech, dotarł faszyzm, i to w tej najgorszej formie - nienawiści do innych ludzi tylko dlatego, że stanowili inną nację.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy


Odśwież